ІФКМ © Про сайт | Контакти

Iвано-Франкiвський Краєзнавчий Музей

Знайомство з Івано-Франківськом найчастіше відбувається з його центральної частини, де увагу гостей привертає одна з найвеличніших споруд міста − Ратуша, у якій розміщується Івано-Франківський краєзнавчий  музей. Він є, так би мовити,  прологом  перед знайомством з містом та областю загалом. Саме тут можна дізнатись про те, чим цікавий, багатий та гордий Прикарпатський край.


Івано-Франківський краєзнавчий музей - значний науковий і культурний центр Прикарпаття. При ньому діють експозиційні відділи природи, історії, народного мистецтва, іконопису та не експозиційні відділи: фондів, науково-освітній, науково-методичний, відділ охорони пам'яток історії та культури.

Коротка інформаційна довідка

Івано-Франківський краєзнавчий музей

Свою роботу спрямовує на вивчення природних особливостей області і на пропаганду природоохоронних знань серед найширших мас населення.

Займається висвітленням чотирьох етнографічних регіонівПрикарпаття, пропагує народне мистецтво, творчість народних майстрів, членів НСХУ, створює каталог народних митців Прикарпаття.

Висвітлює та популяризує діяльність Івано-Франківського краєзнавчого музею в засобах масової інформації та інтернеті.

Відділи музею

Відділ історії

Відділ природи

Відділ народного мистецтва

Відділ реклами, друку та інформації

Працює над дослідженням наукових тем, написанням статей по тематиці історії Прикарпатського краю, займається пошуком експонатів та виставковою діяльністю. Має власну експозицію.