ІФКМ © Про сайт | Контакти

Iвано-Франкiвський Краєзнавчий Музей

   24 червня 2015 року у Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці відбулося відкриття виставки художніх творів українського митця – художника і поета, громадського діяча Петра Грицюка «На гранях суперечностей».

Виставка П.Грицюка в Афінах проходить за організаційної ініціативи Посольства України, Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації та Івано-Франківського краєзнавчого музею у рамках заходів з популяризації позитивного іміджу України за кордоном та, зокрема ознайомлення широкого грецького загалу з українською культурою та творчими надбаннями українських митців.

Під час церемонії відкриття виставки перед численними гостями Посольства – представниками дипломатичного корпусу, грецьких культурологічних і мистецьких кіл, ЗМІ та української громади країни – виступили Посол України в Грецькій Республіці Володимир Шкуров, заступник Генерального директора Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г.Возницького, мистецтвознавець Христина Береговська, сам митець – Петро Грицюк, а також його син - Дмитрo Грицюк, який прочитав вірш свого батька «У нас єдина доля – ім’я їй Україна!».

Виставка художніх творів Петра Грицюка «На гранях суперечностей» триватиме в Культурно-інформаційному центрі Посольства України в Грецькій Республіці з 24 червня до 3 липня 2015 року.

Фотоальбом можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1643921389153737.1073741849.1474484016097476&type=3

  

             Відкриття в Афінах виставки художніх творів

                      українського митця Петра Грицюка