ІФКМ © Про сайт | Контакти

Iвано-Франкiвський Краєзнавчий Музей

Відтінки марсали

Івано-Франківський краєзнавчий музей презентує анімаційну виставку «Відтінки марсали» художниці NataliDK (Наталії Довганюк)

Наталія Довганюк народилася 3 листопада 1994 р. у м. Коломия  Івано-Франківської області.

У 2009 р. – закінчила Коломийську дитячу художню школу.

У 2014 р. – закінчила  Коломийський педагогічний коледж Івано-Франківської обласної ради за спеціальністю «Образотворче мистецтво».

У 2017 р. – закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника за спеціальністю «Образотворче мистецтво».

Сьогодні художниця працює в напрямі виразності та простоти форми, динамічності, зокрема зацікавлена персонажною ілюстрацією та багато з нею працює.

Ілюстрації такого плану часто розробляються разом з фірмовим стилем, вони стають частиною брендингу  як фірмові кольори, шрифти, логотип…

Natali DK старається розвиватися і в інших напрямках, стилях, проте саме ці ілюстрації є не менш прекрасні й дивовижні. Ці роботи художниця вважає такими зворушливими, що захотіла представити їх на виставці. «Відтінки марсали» - це найніжніша та найвитонченіша виставка портретної ілюстрації та можливостей цифрової анімації. Більше Ви зможете побачити на виставці.

Виставка працює з 28 січня 2021 р.