ІФКМ © Про сайт | Контакти

Iвано-Франкiвський Краєзнавчий Музей

Виставка «Осінній вернісаж»

У приміщенні Івано-Франківського краєзнавчого музею представлена для огляду виставка декоративних фіалок  “Осінній вернісаж”, організована відділом природи музею,Івано-Франківським міським клубом “Фіалки Прикарпаття”  (голова клубу Кіт О,П.) та Львівським міським клубом “Фіалка Галичини”  (голова клубу Іваницький А.М.).

 У дикому стані далекі родичі цих декоративних рослин з красивими квітками ростуть в тропіках і субтропіках Африки та Південної Америки. Цього разу на виставці представлено понад 300 сортів декоративних фіалок з колекцій Кіт О. П., Радловської Г. М., Надольської Н. Д. (м. Івано-Франківськ) та колекцій Іваницького А. М. і Сирватки Марії з міста Львова. В основному ці сорти виведені селекціонерами з різних країн Африки, Америки та Європи. На Україні селекцією цих рослин займаються в таких містах: Київ, Луганськ, Запоріжжя, Вінниця, Львів, Одеса.

  Запрошуємо відвідати виставку. Тут ви зможете не тільки милуватися красою цих дивовижних рослин, але й отримати консультації по розведенню та догляду за ними.


    Виставка працює з 20 листопада 2015 р.