ІФКМ © Про сайт | Контакти

Iвано-Франкiвський Краєзнавчий Музей

      З 25 листопада по 22 грудня 2014 року на базі Івано-Франківського краєзнавчого музею відкрита обласна виставка-конкурс іграшок-сувенірів. Виставка проводиться департаментом освіти і науки.

Координацію з організації заходу здійснює Івано-Франкіський обласний державний центр науково-технічної творчості учнівської молоді в межах обласних заходів.

       Саморобна іграшка- це власна фантазія дитини, яка має прояв у формі, характері, оздобленні, призначенні, у правилах гри з нею, ще це відчуття причетності до процесу разом з впевненістю у своїх силах: і придумати іграшку, і виконати її, і відремонтувати, якщо знадобиться, і все це самостійно, та ще й за власним бажанням.

        При всьому різноманітті обласних заходів щорічна виставка-конкурс все ж являє собою унікальне явище. Цього року на ній експонуються понад Ш витворів, які зроблені руками вихованців позашкільних закладів області. Іграшки з природного матеріалу (з соломи, сіна, глини, дерева), м’яка іграшка, народна лялька, ляльки-мотанки, сувеніри (з тіста, пластиліну, шкіри, паперу), дідухи, ігри, сучасні іграшки та предмети ігрового вжитку, іграшки, виготовлені з нетрадиційних матеріалів.

Виставка-конкурс іграшок-сувенірів